AFI EUROPE ZAHAJUJE PRODEJ BYTŮ VE 2. FÁZI PROJEKTU TULIPA CITY

Hlavní stránka » Aktuality » AFI EUROPE ZAHAJUJE PRODEJ BYTŮ VE 2. FÁZI PROJEKTU TULIPA CITY

První fáze rezidenčního projektu Tulipa City v pražských Vysočanech je již téměř vyprodána a její výstavba se přehoupla do druhé poloviny. Developer AFI EUROPE na ni proto letos na podzim naváže druhou etapou o dvou šestipodlažních domech s plánovaným dokončením v létě 2019. Prodej celkem 216 bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk byl právě zahájen.

„Trh je v kondici a o nové byty je velký zájem. I přesto nás rychlost, s jakou se prodávala první fáze, příjemně překvapila. Protože poptávka řádově o desítky bytů převýšila jejich množství, které bylo k dispozici v první etapě, nabídli jsme vážným zájemcům o bydlení v Tulipě City byty v navazující etapě. Díky tomu jsme prodali 39 % bytů druhé fáze ještě před jejím oficiálním uvedením na trh. Kupujícími byli převážně mladé páry a rodiny s dětmi, ale i senioři,“ říká Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI EUROPE, a dodává: „Také ve druhé etapě projektu Tulipa City ke každému bytu náleží balkón, terasa či předzahrádka. Všechny byty mají velmi promyšlené dispozice a poskytují dostatek soukromí. Prostor okolo bytových domů zaujmou zelené plochy a veřejná prostranství, mezi nimi i centrální promenáda. Chybět nebude ani cyklostezka.“

Tulipa City tvoří rezidenční část nové městské čtvrti AFI City, kterou developer AFI EUROPE buduje v Praze 9 – Vysočanech. V okolí projektu je veškerá infrastruktura včetně metra a řady tramvajových linek. Bytové domy jsou situované v severozápadní části podlouhlého pozemku přímo naproti stanici metra Kolbenova. Na bývalém brownfieldu o ploše téměř 15 hektarů dále vyroste 90 000 m2 kanceláří a 18 000 m2 obchodních ploch. Za architektonickým návrhem stojí CMC architects.

www.afi-europe.eu
www.byty-kolbenova.cz

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.