BB Centrum slavilo hudbou, tancem i napětím ve výšce 70 metrů

Hlavní stránka » Aktuality » BB Centrum slavilo hudbou, tancem i napětím ve výšce 70 metrů

BB Centrum, které buduje a neustále rozvíjí developerská a investiční společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., připravilo pro své návštěvníky i nájemce tradičně velkolepý koncert, tentokrát navíc s překvapením.

Na letošním čtvrtém ročníku vystoupila Hana Zagorová společně s Boom Bandem Jiřího Dvořáka i kapely Děda Mládek Illegal Bank a No Name. Koncertem skupina PASSERINVEST oslavila svých letošních 25 let na trhu, a proto pro návštěvníky připravila strhující večerní překvapení. Tím byli, provazochodec, který se prošel nad hlavami diváků ve výšce 70 m na budově FILADELFIE, a tanečníci, kteří předvedli vertikální tanec na budově ve výšce přes 50 m. Akce se zúčastnilo přes 3 000 návštěvníků.

V Baarově parku v BB Centru se na začátku léta již tradičně pořádá koncert s českými a slovenskými hudebními hvězdami. V předchozích ročnících zde vystoupily například kapely Olympic, Chinaski nebo The Beatles Revival – BROUCI BAND. Mimo hudební produkci byl v celém Baarově parku bohatý doprovodný program, stánky s vegetariánským, exotickým ale i tradičním občerstvením z lokálních restaurací, atrakce pro nejmenší včetně malování na obličej. Vzpomínku na tento den
si návštěvníci odnesli v podobě fotografie z retro fotokoutku.

BB Centrum je populárním místem zejména v jarních či letních měsících, kdy se oba parky – Baarův i park Brumlovka s jedinečným dětským hřištěm –, stávají oázou zábavy pro děti a klidu pro rodiče, kteří v areálu také využívají mnoha obchodů, služeb, restaurací a kaváren. Nejbližší akcí pro širokou veřejnost bude Kinobus – letní kino v Baarově parku od 14. 8.–17. 8. se začátkem promítání kolem 21 hod.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.