Bezkontaktní samoobslužné automyčky EHRLE

Hlavní stránka » Aktuality » Bezkontaktní samoobslužné automyčky EHRLE

Stovky Mycích center EHRLE v celé Evropě navštěvují denně statisíce spokojených řidičů, kteří si chtějí umýt svůj vůz bez poškrábání kartáči, v příjemném prostředí, bez čekání a podle svých vlastních představ.

Nadčasový design a moderní technologie mytí osobních automobilů, to je německá značka EHRLE, která představuje ideální doplněk developerských projektů, obchodních a průmyslových center.

Mytí bez poškození laku
Česká investiční společnost BDQ Invest s.r.o. využila překvapivou skutečnost, že naši republiku tato vlna nově vznikajících automyček zatím minula a od roku 2016 začala cíleně budovat síť Mycích center EHRLE. Již po roce fungování několika nově otevřených automyček se ukázalo, že jde o službu, která zde chyběla, řidiči ji uvítali a začali ji masově využívat. Oceňují především to, že si mohou velmi jednoduše a pohodlně umýt auto podle vlastní úvahy a v kteroukoli denní i noční hodinu.
Zákazníky jsou běžní automobilisté, kteří si důkladně myjí auto jednou měsíčně, a také profesionální řidiči taxi i jiných osobních vozů či zásobovacích a kurýrních služeb, kteří potřebují každý den automobil opláchnout – v létě od prachu, v zimě od zbytků sněhu se solí. Za jedno umytí osobního vozu, kdy zákazník využije všechny možnosti technologie EHRLE včetně laku a vosku je cena okolo 120 Kč. Může také zvolit jen jednoduchý oplach a potom je částka třetinová.
Výsledky očisty vozu za využití všech programů samoobslužné bezkontaktní automyčky EHRLE předčí umytí klasickými kartáči. Nedochází k poškození laku automobilu, mytí se uskutečňuje pouze soustředěným tlakem změkčené vody zbavené minerálů a ohřáté na 60 °C s přídavkem patentovaného mikro prášku EHRLE a navíc je mytí plně pod kontrolou zákazníka. Pomocí tlakové pistole a panelu, na němž zvolí příslušný program, totiž řídí celý proces sám a může soustředit vodní proud na místa, která jsou nejvíce znečištěná, včetně těch zákoutí nárazníků, vnějších zrcátek a podběhů, kam se kartáče nikdy nedostanou.

Snadná obsluha
Provoz automyčky je zcela automatický, intuitivní a bez potřeby obsluhy, která je nutná jen k pravidelnému úklidu, neboť čistotu prostředí považuje společnost BDQ Invest za důležitou pro spokojenost zákazníků, a to nejenom řidičů-mužů, ale i žen, které celý proces bez problémů zvládnou s příjemným pocitem čistého vozu s přirozenou vůní, která je součástí mycího procesu.
Samotné mycí centrum není náročné na prostor. Typická verze čtyř samostatných mycích boxů a kontejneru, v němž se nachází veškerá technologie, zabere plochu 200 m2; k tomu je třeba připočítat prostor pro příjezd a výjezd vozidel. Při rozhodování o výstavbě je nutné počítat s připojením na inženýrské sítě, především vodu, kanalizaci, elektřinu a plyn, který však není nezbytně nutný; vytápění systému může zajistit i kotel elektrický.
Samotné zařízení je konstruováno tak, aby byl možný provoz 24 hodin denně a 12 měsíců v roce. V zimním období je zajištěno podlahové vytápění všech boxů a cirkulace vody v systému, takže nedochází k jejímu zamrznutí.
I když je technologie EHRLE stejná, nabízí společnost několik verzí samotné konstrukce myčky. Zákazník-investor si může vybrat mezi technickým, nebo designovým vzhledem celého zařízení. Je také možné si vybrat, zda technologie zajišťující správné dávkování prášku, vosku, ohřevu, úpravy vody a jejího tlaku bude umístěna centrálně ve speciálním kontejneru, včetně platebního systému, či bude samostatná pro každý mycí box.

Platba mincemi i kartou
Platba se realizuje prostřednictvím mincí vhazovaných do stojanu s ovládacím panelem, na němž si zákazník podle svých požadavků zvolí jednotlivé programy mytí. Maximální pozornost je věnována ochraně hotových peněz, takže EHRLE využívá vakuový systém přepravy mincí, které jsou dopravovány od jednotlivých stojanů do centrálního trezoru umístěného v technickém kontejneru.
Řidiči, kteří čistí svá auta na konkrétní myčce pravidelně, si mohou v instalovaném automatu koupit tzv. elektronický klíč, což je malé zařízení ve tvaru klíčenky, kterou mohou kdykoli nabít na určitou částku a potom již platit bezhotovostně, vložením klíče do stojanu. Tato služba je zvýhodněna 10% slevou a oproti zákazníkům platícím hotově získá řidič používající tuto kartu delší čas mytí za stejné peníze. Nově instalovaná Mycí centra EHRLE mají nyní zabudovanou i možnost placení bezkontaktní platební kartou.

Společnost BDQ Invest nabízí majitelům vhodných pozemků, developerům či obchodním centrům umístění Mycího centra EHRLE, které přitáhne množství automobilistů, včetně přípravy, vybudování a zajištění provozu, jako vlastní investici; v případě dlouhodobého, minimálně desetiletého nájemního vztahu lze s majitelem nemovitosti, kde bude automyčka provozována, uzavřít oboustranně výhodnou nájemní smlouvu.
PR

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.