Cannes - dějiště veletrhu MIPIM

Hlavní stránka » Aktuality » Cannes - dějiště veletrhu MIPIM

Jedno z největších setkání odborníků ze světa realit, veletrh MIPIM 2018, začalo již tradičně ve Festivalovém paláci v přímořském Cannes, zalitém jarním, hřejivým sluncem.

Česká republika se zde představuje společným stánkem CZECH CITIES. Loni (po několika letech rozporů) mezi zastánci dvou táborů, kdy jedni prosazovali variantu, že zástupci českých měst a krajů mají být rozeseti po celé veletržní ploše, aby vytvářeli dojem mnohočetného zastoupení, zvítězili „ti druzí“ a myšlenka centralizovat vystavovatele z ČR do jednoho místa. Expozice CZECH CITIES Prahy, Brna, Ostravy letos usiluje o větší pozornost. Cílem je společně oslovit potenciální zájemce z řad realitních investorů z celého světa daleko komplexnější nabídkou a pestrou prezentací. Projekty, které na jihu Francie představují města, kraje i soukromí investoři, mají nesporně šanci uspět i v mezinárodní konkurenci. Věřme, že se tato varianta opět osvědčí a nikdo se nebude cítit po veletrhu zastíněn.

foto 1: Cannes – dějiště veletrhu MIPIM
foto 2: Dne 14. března primátorka Prahy Adriana Krnáčová při prezentaci pro investory a obchodní partnery na stánku Czech Cities
foto 3: Stánek CZECH CITIES poskytl řadu příležitostí pro jednání i networking

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.