Členskou základnu Asociace developerů rozšířily další dvě společnosti

Hlavní stránka » Aktuality » Členskou základnu Asociace developerů rozšířily další dvě společnosti

Asociace developerů se v červnu rozrostla o další dva členy. Novými přírůstky členské základny, schválenými představenstvem Asociace developerů, jsou společnosti Karlin Port Real Estate, s.r.o. a Lighthouse Services s.r.o. Asociace developerů má aktuálně již 27 členů.

„Jsme rádi, že se Asociace od svého založení, kdy měla 13 členů, rozrostla již o více než 100%. To potvrzuje správnost rozhodnutí založit profesní organizaci se zaměřením na územní rozvoj a development i zájem společností aktivně se zapojit,“ hodnotí ředitel Asociace Tomáš Kadeřábek kontinuální rozšiřování členské základny. Asociace byla založena s dlouhodobým cílem zlepšit obraz developerů v očích veřejnosti a zapojení dalších členů ke striktnímu dodržování etických pravidel.

26. členem Asociace je společnost Karlin Port Real Estate, s.r.o. Již jméno společnosti poukazuje na hlavní oblast, kde společnost své projekty realizuje. Soustředí se z velké části na oblast pražského Karlína, kde buduje rezidenční objekty, ale i kanceláře a hotely. Karlin Port je developerem projektů Corso Karlín, Kotelna, River Diamond, nebo Keystone a dalších.

Druhou společností, která rozšířila řady členů asociace je Lighthouse Services s.r.o. Do jejího portfolia spadá více než 600 000 metrů čtverečních velkokapacitních kancelářských, maloobchodních a smíšených developerských projektů v Praze. Minoritně se zabývá i rezidenčním developmentem, kde je podepsána pod dvěma projekty s přibližně 800 bytovými jednotkami. Lighthouse Services působí na českém trhu již od roku 2000 a za dobu svého působení se významně zasadil o development a rekultivaci lokality pražských Holešovic, zejména pak oblasti holešovického přístavu. Kromě toho stojí také za realizací multifunkčního obchodně-administrativního centra Galerie Harfa a kancelářské budovy Harfa Office Park.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.