Essential Kit funkční a designové stavební pouzdro pro okna a dveře

Hlavní stránka » Aktuality » Essential Kit funkční a designové stavební pouzdro pro okna a dveře

Společnost Scrigno – lídr ve výrobě a prodeji exkluzivních stavebních pouzder pro posuvné dveře a posuvná okna – představuje soupravu Essential Kit, exkluzivní stavební pouzdro, které kombinuje eleganci řady Essential s jednoduchou technikou instalace a připravenou k okamžitému použití.

Rafinovaný vkus s minimalistickým designem: Essential Kit s Interior Designem umožňuje ideálně plynulý a nerušivý přechod mezi prostory a získat racionálnější a optimalizovanější řešení, fyzicky i na pohled bez dalších viditelných svislých prvků.

Malé prostory jsou ideální příležitostí ke vkusnému a účelnému vybavení
Pokud se jedná o prostory jejichž charakteristikou jsou kompaktní interiéry, nebo interiéry v kterých není poměrně snadno provést potřebné stavební úpravy, primární nutností je zaručit značnou volnost v uspořádání místností s ohledem na maximální funkčnost a prostorovou plynulost či kontinuitu. Získat účelné plochy a zmenšit na minimum viditelné prvky mimo stěnu, aniž by se bylo nutno vzdát identity a estetického charakteru domova se stalo projektovými prioritami, překročit limit a získat tak účelnou příležitost k vyzkoušení nové volumetrické definice. Essential Kit je důkazem transparentnosti a lehkosti, které skrývají nosnou konstrukci se sublimací pomocí nejmodernější tecnologie.

Soupra Essential Kit nabízí řešení dostupné široké veřejnosti, aniž by se snižovala kvalita. Systémy společnosti Scrigno, společný bod mezi formou a technologií jsou skutečnými a typickými prvky vybavení interiéru a jsou ideálními pro svéráznou kompenzaci nedostatku prostoru, přičemž poskytují špičkovou kvalitu ‘made in Italy’ ve svém vlastním interiéru a při plném zachování estetického vkusu a požadavků bydlících osob.

Řešení společnosti Scrigno
Se svými skrytými posuvnými řešeními, která umožňují úplné ukrytí dveří do plechové kapsy, firma Scrigno je schopna vytvořit plynulý a nerušivý přechod mezi otevřenými a uzavřenými prostory s ochranou soukromí a intimity. Mezi různými nabídkami vyniká Essential Kit: vznikla z vyvíjení soupravy Scrigno Kit, toto stavební pouzdro připraveno k použití vykazuje čisté linie řady Essential Range, která je charakterizována skrytými stavebními pouzdry, minimalismem ničím nerušeným a stejnorodým a celkově sladěným harmonickým vzhledem. Jsou dostupná ve dvou provedeních a to jednokřídlé nebo dvoukřídlé s rozměry od 60 do 100 cm a od 120 do 200 cm, Essential Kit je kompatibilní s řadou dveří Tresor, Vetro a Acqua, tím poskytne víceúčelovost a nekonečné možnosti personalizace.

Další výhodou soupravy Essential Kit, která je určena tak, aby se mohla přizpůsobit stěnám ze sádrokartonových desek, je záruka bezproblémové instalace. Stačí jen několik minut při použití jednoduchého šroubováku nebo akušroubováku a bez nutnosti řezů. Intuitivní sestavení, které umožňuje rychlou a profesionální instalaci ve prospěch instalačního technika a konečného zákazníka. Vyrobeno z hliníku a plechu, stavební pouzdro této soupravy nabízí stejný výsledek jako u těch tradičních a zaručuje skvělou pevnost s dlouhou životností ale i dosažení skutečné efektivity i uživatelského prožitku.

Scrigno SRO
Společnost Scrigno SRO, byla založena v roce 2014 se sídlem v Praze, je součástí skupiny Scrigno, která je lídrem ve výrobě a prodeji exkluzivních stavebních pouzder pro posuvné dveře a posuvná okna. Společnost Scrigno byla založena v roce 1989, se sídlem v Itálii a rozkládá se na ploše o velikosti 51 000 m2, z toho 12 000 m2 patří zastřešenému výrobnímu závodu a 1 200 m2 tvoří kanceláře. V roce 2010 uvedla do provozu další výrobní halu o rozloze 18 000 m2. Díky 250 zaměstnancům, 400 000 ks ročně vyráběných stavebních pouzder, které se vyvážejí do více než 30 zemí světa, se společnost Scrigno může těšit konsolidovanému obratu ve výši 68 milionů eur v roce 2017, přičemž skupina si upevňuje a zaujímá významné postavení na trhu a je referenčním bodem v tomto svém odvětví. Od ledna 2003 působí v srdci Francie, v Montceau Les Mines se společností Scrigno France a v roce 2009 v Barceloně se společností Scrigno España. Prostřednictvím pobočky Master, sídlící v Piacenze, působí Scrigno také v oblasti bezpečnostních dve­ří.

www.scrigno.cz

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.