Hotelová skupina Orbis uzavřela dohodu o hotelu Sofitel v Budapešti

Hlavní stránka » Aktuality » Hotelová skupina Orbis uzavřela dohodu o hotelu Sofitel v Budapešti

Hotelová skupina Orbis, přední hotelový operátor ve východní Evropě a jediný poskytovatel licence značek AccorHotels, uzavřela se společností Starwood Capital Group dohodu o prodeji a transakci zpětného řízení ikonického hotelu Sofitel Budapest Chain Bridge.

Značka Orbis bude hotel v rámci dlouhodobé dohody o řízení i nadále spravovat po dobu minimálně 30 let. Hotel čeká rozsáhlá rekonstrukce, která jej promění do podoby luxusní značky Sofitel. Kupní cena hotelu s výhledem na slavný Řetězový most v centru Budapešti činí cca 75 milionů EUR.

„Jsme velice rádi, že jsme uzavřeli tuto spolupráci se společností Starwood Capital, protože se jedná o přední globální soukromou investiční společnost. Tento projekt otevírá dveře k další potenciální spolupráci v budoucnu. V souladu se strategií hotelové skupiny Orbis je cílem prodeje a zpětného řízení hotelu Sofitel Budapest Chain Bridge další rozvoj v regionu a zvýšení návratnosti vloženého kapitálu, což posiluje náš udržitelný růst,“ vysvětluje Gilles Clavie, prezident a generální ředitel skupiny Orbis Hotel Group.

„Jsme velmi potěšeni, že se nám podařilo získat tento ikonický hotel na velmi atraktivním evropském trhu, a také jsme rádi, že spolupracujeme právě se skupinou AccorHotels/Orbis,“ říká Keith Evans, viceprezident divize evropských hotelů společnosti Starwood Capital Group, a dodává: „Díky své výjimečné poloze v centru hlavního města a také silnému peněžnímu toku, má hotel ty nejlepší podmínky pro dlouhodobý růst. Těšíme se na investice do této nemovitosti a na spolupráci s naším partnerem AccorHotels/Orbis.

Sofitel Budapest Chain Bridge je součástí výjimečné luxusní značky skupiny AccorHotels a spojuje kulturu místa, ve kterém je postaven, s tradicí mezinárodní značky. Výsledkem jsou autentické hotely, které vytvářejí příjemné prostředí pro cestující ze všech koutů země.
Hotel Sofitel Budapest se může pochlubit nádherným výhledem na slavný Řetězový most a také perfektní polohou v centru města u Dunaje. Dále svým hostům může nabídnout luxusní lázně, bazén, saunu, restauraci, stylový bar a samozřejmě krásné pokoje. Sofitel Budapest je zkrátka ikonický hotel v samém srdci Budapešti.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.