Nová posila týmu České rady pro šetrné budovy

Hlavní stránka » Aktuality » Nová posila týmu České rady pro šetrné budovy

Největší tuzemská organizace v oboru šetrného stavebnictví – Česká rada pro šetrné budovy – přijala do svého týmu bývalou šéfredaktorku odborného časopisu Odpadové fórum Janu Drábkovou.

Ta bude vzhledem ke svým bohatým zkušenostem zajišťovat chod pracovních skupin Rady k udržitelným materiálům a hospodaření s vodou. Zároveň bude zodpovědná za pořádání akcí a nahradí tak na této pozici Moki Topiarzovou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Jana Drábková bude mít na starosti přípravu a realizaci seminářů a akcí, jejich vyhodnocování a komunikaci s členskými společnostmi Rady. Díky svým znalostem a dosavadní specializaci bude navíc současně působit jako koordinátorka pracovních skupin Rady pro jedny z klíčových oblastí šetrné výstavby týkajících se udržitelných materiálů a hospodaření s vodou.

K významu této problematiky uvádí Jana Drábková následující: „Udržitelný rozvoj ve stavebnictví, který je jedním z hlavních cílů České rady pro šetrné budovy, je mi ze své podstaty velmi blízký. Jsem proto ráda, že jsem se stala členkou týmu Rady a mohu se tak podílet mimo jiné na koordinaci pracovní skupiny k tematice udržitelných materiálů, jejichž využívání je základem oběhového hospodářství. Svou činností bych chtěla přispět zejména k tomu, aby se principy cirkulární ekonomiky v budoucnu staly samozřejmostí i pro tuzemské stavebnictví.“

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.