Nové kancelářské prostory pro mezinárodní advokátní kancelář

Hlavní stránka » Aktuality » Nové kancelářské prostory pro mezinárodní advokátní kancelář

Oddělení Zastupování nájemců společnosti KNIGHT FRANK, spol. s r.o. bylo vybráno mezinárodní advokátní kanceláří DLA Piper k vyhledání a zajištění nových kancelářských prostor v centru Prahy pro své české zastoupení.

Novým sídlem jsou kancelářské prostory, které se nachází v historické budově na adrese Na Příkopě 14. Budova bývalé banky je po celkové rekonstrukci rozdělena na exkluzivní obchodní prostory v nižších patrech a prvotřídní kancelářské plochy v horních patrech.

Za společnost Knight Frank se k celé transakci vyjádřil vedoucí oddělení Zastupování nájemců Ing. Pavel Novák: „Budova Na Příkopě 14 je mimořádně atraktivní a její výběr společností DLA Piper potvrzuje neutuchající zájem o výjimečné kancelářské prostory v centru Prahy. Věřím, že nové prostory ocení nejen zaměstnanci této prestižní advokátní kanceláře, ale především jejich klienti.“

„DLA Piper je jedna z největších globálních advokátních kanceláří na světě, a proto oceňujeme, že naším novým domovem v České republice bude takto prestižní adresa a budova plně přizpůsobená specifickým požadavkům naší kanceláře. Poskytne nejmodernější vybavení a dokonale zapadne do jednotného stylu značky DLA Piper, který je rozeznatelný ve všech našich kancelářích po celém světě. Přesun sídla společnosti DLA Piper je především důsledkem růstu pražské pobočky,“ říká Miroslav Dubovský, Country Managing Partner a Head of Corporate and Commercial Practice pražské pobočky DLA Piper.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.