Nové trendy povrchových úprav fasád

Hlavní stránka » Aktuality » Nové trendy povrchových úprav fasád

Díky novým technologiím se vyvíjejí i módní trendy ve vzhledu fasád. Pryč jsou doby pastelových barev.

Odrazem dneška je čistý jednoduchý styl, návrat k přirozenosti a funkčnosti. Designové omítky Weber nabízejí komfort nejmodernějších technologií ve spojení s tradičním vzezřením přírodních materiálů.
Vzhled dřeva, zdiva, pískovce, granitu, kamenných kvádrů, betonu, brizolitu, třpytivá či metalická fasáda – na rozdíl od skutečných materiálů je toto řešení výrazně levnější, rychlejší a nižší hmotnosti, což ocení zejména budoucí investoři zateplovacích systémů. Dojmu přírodního kamene v podobě pískovce a granitu lze dosáhnout s pomocí šablon. Fasáda s metalickým nátěrem je dostupná v 16 odstínech a je určena ke ztvárnění dekoračních povrchů s kovovým efektem. S pomocí třpytek v černém a tmavě zeleném odstínu získáte třpytící se fasádu. V designových omítkách se snoubí netradičně tradiční vzhled fasád s velmi vysokou kvalitou. Cílem je dlouhá životnost, výjimečný vzhled fasády, perfektní funkčnost, a tedy i spokojené bydlení.
www.weber-terranova.cz

Box:
Weber je nyní v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních a zateplovacích systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.