Palmira Capital Partners ve spojení s Apollo Global Management zakládá pan-evropský logistický investiční fond s kapitálem 1 mld. eur

Hlavní stránka » Aktuality » Palmira Capital Partners ve spojení s Apollo Global Management zakládá pan-evropský logistický investiční fond s kapitálem 1 mld. eur

Palmira Capital Partners, jeden z předních evropských investičních poradců specializujících se na logistické a průmyslové nemovitosti, vytvořil společný podnik s investičním fondem Apollo European Principal Finance III Fund (EPF III).

Ten je řízen společností Apollo Global Management, LLC. Cílem podniku je investovat více než 1 miliardu eur do moderních logistických parků v celé Evropě.

V minulých třech měsících již tento fond investoval 100 milionů eur do 4 transakcí v Německu. Jednalo se o nemovitosti v Bergkamenu, dva projekty v Berlíně a jeden v Osnabrücku. Momentálně probíhá due diligence na další akvizice v pěti evropských zemích s tím, že jejich celková hodnota přesáhne částku 400 milionů eur. Hlavní důraz z hlediska umístění budoucích investic bude kladen na Německo, Benelux, střední a východní Evropu (CEE), Francii, Portugalsko a Španělsko.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.