Porota Zdravé kanceláře soutěže CBRE Zasedačka roku hledá soutěžící do boje o prestižní titul

Hlavní stránka » Aktuality » Porota Zdravé kanceláře soutěže CBRE Zasedačka roku hledá soutěžící do boje o prestižní titul

Renomovaná soutěž CBRE Zasedačka roku, hodnotící nejzdařilejší kancelářské projekty v tuzemsku, letos opět hledá nejlepší Zdravou kancelář 2018. Tu každoročně vybírá odborná porota složená ze zástupců České rady pro šetrné budovy.

Odborníci budou již tradičně hledat firmy, které nabízejí kvalitní a zajímavě řešené kancelářské prostory s pozitivním vlivem na zdraví a duševní pohodu svých zaměstnanců. Poukazují tím na příklady dobré praxe a motivují a inspirují další firmy a zaměstnavatele. Ambasadorem kategorie Zdravá kancelář se nově stal předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval.

Pokud máte zajímavě řešené kanceláře, které nabízí inspirativní, příjemné a zdravé pracovní prostředí, neváhejte a registrujte se nejpozději do 21. října 2018 do kategorie Zdravá kancelář soutěže CBRE Zasedačka roku – registrační formulář naleznete na http://registrace.zasedackaroku.cz/. Využijte jedinečné příležitosti získat kompletní audit kvality vnitřního prostředí přímo od odborníků České rady pro šetrné budovy a ucházejte se o prestižní ocenění, jež dokládá kvalitu a úroveň řešení vašich kanceláří.

Porotci Zdravé kanceláře jsou skutečnými nadšenci a mají mnohaleté zkušenosti z oboru. Všichni společně vyznávají ideu, že by budova měla svým konstrukčním řešením, technologiemi i vybavením vytvářet kvalitní a zejména zdravé pracovní prostředí. Zaměstnanci by se v něm měli cítit co nejlépe a mělo by je motivovat k lepším výsledkům. Z tohoto důvodu porotci již v minulých letech vytvořili jedinečný, propracovaný způsob komplexního hodnocení kvality vnitřního prostředí kanceláří. Ten se svým záběrem blíží systému udělování certifikací budov, pro soutěžící není však nijak náročný. Prostřednictvím tohoto hodnocení je Rada schopná poskytnout zúčastněným firmám detailní zpětnou vazbu o stavu jejich kanceláří a navrhnout i možná zlepšení.

Komplexní způsob posuzování kanceláří sleduje jak fyzické vlivy prostředí na člověka, tak jeho subjektivní prožívání prostoru s důrazem na teplotu, kvalitu vzduchu, osvětlení, akustiku nebo správně ergonomicky řešené interiéry. Do hodnocení se promítá také charakter lokality, v němž se stavba nachází. Důležitá je tak například i blízkost zeleně, šíře občanské vybavenosti či dopravní dostupnost.

Novinkou v pořadí již pátého ročníku je nový člen hlavní poroty a současně ambasador kategorie Zdravá kancelář, kterým se stal předseda Českého olympijského výboru a člen Mezinárodního olympijského výboru Jiří Kejval. Nadšený sportovec a vyznavač zdravého životního stylu neváhal a spojil své jméno s ideou zdravého vnitřního prostředí. „Jsem rád, že mohu podpořit soutěž, která oceňuje kancelářské prostory, kde na své zaměstnance myslí. Vytvořit pracovní prostor, kam budou lidé rádi chodit, bude jim tam dobře a bude je inspirovat. To by měl být podle mě cíl všech zaměstnavatelů,“ konstatuje Jiří Kejval.

Letošní ročník soutěže CBRE Zasedačka roku je také dokladem toho, jak se za posledních několik let kancelářské prostory pozitivně proměňují. S každým dalším rokem je více patrné, že začíná být kladen stále větší důraz na člověka a jeho komfort a podmínky uvnitř budov. Firmy si totiž začínají postupně uvědomovat, že investice do kvalitního prostředí je rozhodnutím správným směrem, které se jim rychle vrátí. Zdravé pracovní zázemí snižuje náklady na lidské zdroje a HR – právě ty totiž pro zaměstnavatele představují největší zátěž. Při rekordně nízké nezaměstnanosti a dlouhodobém nedostatku kvalitních pracovních sil je navíc příjemné a komfortní pracovní zázemí vyhledávaným zaměstnaneckým benefitem a konkurenční výhodou řady společností. Tento vývoj vnímá porota Zdravé kanceláře jako velmi pozitivní a těší se na nové kvalitní projekty, které se do soutěže přihlásí. Máte-li tedy ve firmě zajímavě řešené a inspirativní kanceláře, podporující produktivitu a kreativitu zaměstnanců, rozhodně je přihlaste do soutěže!

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.