Privátní investor kupuje Molákova business center

Hlavní stránka » Aktuality » Privátní investor kupuje Molákova business center

Molákova Business Center, byla prodána privátnímu investorovi v rámci více kolového výběrového řízení. Prodej nemovitosti zprostředkoval realitní poradce, společnost Knight Frank.

Za pozornost stojí i skutečnost, že budovu vlastnil zahraniční investor a nyní je v rukou českého majitele. „Věříme, že pro domácího vlastníka bude jednodušší pružněji reagovat na požadavky nájemců a být s nimi v užším kontaktu“, doplňuje Zdenka Klapalová.

Investorem je majitel prosperujícího podniku v oblasti služeb a do realit investuje se záměrem dlouhodobého uložení volných finančních prostředků.

„Je to další příklad úspěšného českého podnikatele, zaměřeného na jiný sektor, který hledá v realitách bezpečnou alokaci. Naše společnost bude pro nového majitele pokračovat v zajištění jak správy, tak asset management, “završuje Zdenka Klapalová.

Molákova Business Center se nachází v bezprostřední blízkosti metra Invalidovna a exkluzivního administrativního centra Futurama Business Park I, který byl oceněn i v prestižní soutěži Best of Realty. Pronajímatelná plocha Molákova Business Center je 2 250m2 a k dispozici jsou i vnitřní a venkovní parkovací stání. Profil nájemců je stabilní již téměř 10 let a jedná se o společnosti zvučných jmen, za všechny jmenujme např. EULER HERMES Europe SA nebo Českou pojišťovnu. V současné době je Karlín jednou z nejrychleji se rozvíjející městskou částí Prahy a stále více vyhledávanou lokalitou. Dříve bytová a průmyslová oblast se postupně transformovala do moderní kancelářské a rezidenční čtvrti na samém okraji městského centra. Celková rozloha moderních kancelářských ploch na Praze 8 dosáhla na konci roku 2015 výše 385 928 m2.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.