Radek Vlček povede project management v Prochazka & Partners

Hlavní stránka » Aktuality » Radek Vlček povede project management v Prochazka & Partners

Radek Vlček působí ve společnosti Prochazka & Partners od začátku letošního roku. Nejprve jako senior project manager, nyní byl povýšen do pozice Head of Project Management, ve které se bude věnovat široké škále projektů v rámci regionu CEE, zejména významným klientům společnosti.

Ve své dosavadní pracovní kariéře získal Radek Vlček více než sedmiletou zkušenost v oblasti řízení výstavby a projektového managementu u významných projekčních a developerských společností, jako je Tebodin či CTP. Zde mimo jiné připravoval a řídil výstavbu komerčních a developerských projektů. Dále pak zodpovídal například za výstavbu malých vodních elektráren v Anglii a Rumunsku nebo za obnovu výrobní a dopravní technologie společností z potravinářského průmyslu.

„Radek má komplexní zkušenosti, jak ze samotné výstavby, tak z projektového managementu a také cost managementu. Tyto znalosti dokáže obratně kombinovat a dosáhnout požadovaných projektových milníků s ohledem na termín dokončení, rozpočet projektu, kvalitu realizovaného díla a spokojenost klientů. Právě z těchto důvodů jsme se rozhodli nabídnout mu pozici head of project management,“ říká Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.