Real-Treuhand rozšiřuje nabídku svých rezidenčních projektů

Hlavní stránka » Aktuality » Real-Treuhand rozšiřuje nabídku svých rezidenčních projektů

Developerská společnost Real-Treuhand je dceřinou společností největší rakouské regionální banky Raiffeisenlandesbank Oberösterreich.

Zaměřuje se na menší rezidenční stavby v urbanisticky ustálených lokalitách. Ambicí Real-Treuhand rozhodně není stavět novodobá sídliště na okraji města či v místech bez tradice. Snaží se navrhovat domy tak, aby obohatila danou lokalitu a přispěla k jejímu dalšímu rozvoji. Klade důraz na moderní architektonické řešení respektující okolní zástavbu, a proto vždy spolupracuje se špičkovými architekty. Místo vybrané pro budoucí projekt musí mít vždy něco navíc, např. nádherné výhledy nejen z nejvyšších pater domu. To dává budoucím majitelům záruku trvalé hodnoty a zhodnocení jejich investice. Společnost Real-Treuhand realizovala různé projekty nejen v Praze, ale i v Brně nebo v Hluboké nad Vltavou.

REZIDENCE.142
Jedinečný projekt, který vyrostl na jižní stráni mezi Malvazinkami a Radlickou ulicí v Praze 5 a poskytuje jedinečný výhled do zeleně v okolí i na celou Prahu.
Spojení unikátní architektury, výborné polohy a vysokého standardu vybavení nabízí možnost bydlení pro nejnáročnější klienty. K dispozici je poslední volný byt – dvoupodlažní penthouse o rozloze 157 m2. Vstupte do světa luxusu a dopřejte si dokonalé soukromí na jedné ze dvou prostorných teras s výhledem na Vyšehrad. Vychutnejte si sklenku šampaňského ve vlastní jacuzzi a pozorujte hvězdy. Byt má variabilní dispoziční řešení. Chcete loft, dvě nebo tři ložnice? Vše záleží jen na vás!

NA KORÁBĚ
Architektonicky nadčasový solitérní bytový dům v Praze 8 byl dokončen na jaře tohoto roku. Díky umístění na vrcholu svahu, prostorným terasám a velkým proskleným plochám poskytuje svým obyvatelům skutečně ojedinělý výhled na město a malebné údolí Vltavy.

REZIDENCE PALATA
Rezidence Palata je dílem předního českého architekta Jana Šestáka ze studia pha. Real-Treuhand tím navazuje na mimořádně úspěšnou spolupráci s jeho architektonickým studiem na Rezidenci.142.
Komorní projekt vyrůstá v Holečkově ulici v Praze 5. Je zasazen do v mnoha ohledech atraktivní lokality pod Strahovem a nabídne klidné bydlení v sousedství zahrady Kinských v těsné blízkosti centra Prahy. Stavba bude dokončena na konci roku 2018.

VICTORIA KOŠÍŘE
Victoria Košíře je nejnovějším rezidenčním projektem společnosti Real-Treuhand. Je umístěn v klidné lokalitě pražských Košíř v těsné blízkosti lesů na Cibulce. Uvnitř tří navzájem propojených budov vzniknou soukromé zahrady, které nabídnou příjemný odpočinek majitelům a jejich rodinám. Téměř každý byt má balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku. Dokončení je plánováno na první polovinu roku 2019.

REZIDENCE BISKUPSKÁ 8
Z mimopražských projektů nesmíme opomenout zdařilou rekonstrukci secesního paláce Biskupská 8 v Brně, který byl domovem bratrů Pavla a Huga Haasových. Rezidence Biskupská 8 představuje příležitost pro ty, kteří hledají něco skutečně jedinečného. Lokalita, prestiž domu, historická a estetická hodnota splňují požadavky nejnáročnějších klien-
tů. Využijte neopakovatelné možnosti bydlet v původním bytě Huga Haase a vychutnejte si genius loci tohoto místa. Unikátností projektu jsou rozsáhlé terasy v nejvyšším patře domu orientované do vnitrobloku, které nabízejí výhled na katedrálu sv. Petra a Pavla.

www.rt-reality.cz a www.premiumliving.cz
PR

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.