Skupina AccorHotels podepsala dohodu se společností Mantis Group a posílila svou pozici v Africe

Hlavní stránka » Aktuality » Skupina AccorHotels podepsala dohodu se společností Mantis Group a posílila svou pozici v Africe

Hotelová skupina AccorHotels oznámila strategické partnerství s jihoafrickou společností Mantis Group, která se specializuje na prestižní soukromé a značkové pětihvězdičkové nemovitosti a vily rozmístěné na všech sedmi kontinentech.

Nabídka je skutečně pestrá od butikových hotelů, přes ekologické chaty, herní rezervace, luxusní hausbóty, až po dobrodružnou turistiku. Tato spolupráce posílí vůdčí postavení AccorHotels v Africe a také rezonuje s programem na ochranu životního prostředí Planet 21.

Partnerství je také doprovázeno spuštěním neziskové organizace CCFA (Community Conservation Fund Afrika), která si klade za cíl zabránit ubývání divoké africké zvěře a propojit tři organizace – Wildnerness Foundation, Tusk Trust a African Parks.

Sít Matis spravuje 28 nemovitostí a celosvětovou síť značkových hotelů a rezidencí, včetně butikových vil a vlajkových lodí jako je například Founders Lodge – rozsáhlá rezervace v provincii Kapsko v Jižní Africe, butikový hotel na ostrově v Atlantiku, Mantis svatá Helena, či hotel Draycott v Londýně, který představuje synonymum elegance a britského luxusu.

Pro milovníky zážitků a dobrodružství vlastní Mantis Group také řadu jedinečných a luxusních hausbótů pod značkou Zambezi Queen Collection.

Sebastien Bazin, předseda představenstva a generální ředitel společnosti AccorHotels, transakci komentoval: “Mantis je průkopníkem v individuálních cestovních službách a nabízí nejvíce okouzlující hotely po celém světě. Tímto strategickým partnerstvím posilujeme stopu skupiny v Africe a máme přístup ke značce se silnými kořeny a dědictvím, která je uznávána také pro svůj přístup k životnímu prostředí a je nositelkou řady prestižních ocenění v pohostinství.”

Zakladatel a předseda skupiny Mantis, Adrian Gardiner, se na spolupráci těší: “AccorHotels je jednou z nejrychleji rostoucích hotelových skupin a cestovních operátorů po celém světě. Tato dohoda pro nás představuje atraktivní nabídku, možnost využití propracovaných distribučních kanálů a celosvětový dosah pro další rozvoj pohostinských konceptů, ale také projektů trvalé udržitelnosti, na kterých neustále pracujeme. Jsme velmi rádi, že se vydáme do nové etapy společně s AccorHotels, kdy budeme působit jako ambasadoři pro rozvoj portfolia obou našich skupin.”

Spolupráce posílí vůdčí postavení AccorHotels v Africe a bude kombinovat luxusní služby s ochranou životního prostředí. Největší úspěchy společnosti Mantis v této oblasti jsou podpora a sponzorování iniciativ pro nadace Wilderness Foundation Africa, Tusk Trust a různé další nevládní neziskové organizace. Mantis usiluje o zachování biodiversity krajiny, sdílí výhody ekoturistiky s místními komunitami prostřednictvím vytváření pracovních míst. Vzdělávání, které rovněž patří mezi hlavní hodnoty skupiny Mantis, se věnuje prostřednictvím příležitostí pro mezinárodní studenty, kteří se mohou zapojit do pobytů po celé Jižní Africe. Skupina spolupracuje se Stenden University, hotelovou manažerskou institucí v Jihoafrické republice, která vzdělává studenty v oblasti pohostinství a řízení katastrof, a zde také nabízí praktické zkušenosti prostředníctvím stáží v Mantisu.

Dohoda o partnerství podléhá regulačním schválením.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.