Skupina Crestyl získala ocenění za projekty DOCK i Central Kladno

Hlavní stránka » Aktuality » Skupina Crestyl získala ocenění za projekty DOCK i Central Kladno

Poslední měsíc byl pro developerskou skupinu Crestyl velice úspěšným. Získala tři prestižní ocenění, která odráží její úspěchy v tomto roce. Na 15. ročníku renomované odborné soutěže CIJ Awards obdržela cenu za nejlepší rezidenční development, a to za libeňskou rezidenci DOCK – etapu River Watch 1. V široké veřejnosti známé a respektované soutěži „Best of Realty 2015 – Nejlepší z realit“ pak za obchodní centrum Central Kladno získala první místo v kategorii obchodních center a za projekt DOCK – River Watch 1 třetí místo v kategorii rezidenčních projektů.

„Velice si těchto ocenění vážíme, jsou pro nás velikou odměnu za vynaloženou práci. Jsme si vědomi, že toto ohodnocení přináší nejen radost, ale také velkou zodpovědnost. Rádi se podílíme na projektech, které jsou oblíbené jak mezi svými obyvateli, tak návštěvníky,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel developerské skupiny Crestyl, a dodává: „Snažíme se proto vynakládat veškeré úsilí, abychom vždy nabídli tu nejlepší kvalitu a pohodlí skloubené s atraktivitou a funkčností projektů.“

„Best of Realty – Nejlepší z Realit“ je jednou z nejvýznamnějších cen, které se u nás v odvětví developmentu předávají. V kategorii Obchodní centra se letos na prvním místě umístilo Central Kladno skupiny Crestyl, a to díky vytvoření nové atraktivní destinace nejen pro obyvatele Kladna, ale také pro návštěvníky města. Central Kladno na svých 26 000 m2 obchodní plochy přineslo přes 70 domácích i zahraničních značek, které dosud v lokalitě nefigurovaly, služby i místo k zábavě a společnému vyžití obyvatel. Zajímavostí centra je stálá výstava modelů divů světa sestavených z kostiček LEGO®.

Projekt DOCK – River Watch 1 se těší velkému úspěchu nejen mezi jeho rezidenty, což potvrzuje ocenění v soutěži CIJ Awards, ve které se umístil na nejvyšší příčce. Rezidence DOCK v pražské Libni představuje rafinované spojení luxusního bydlení v atraktivní lokalitě s neopakovatelnou atmosférou života u vody a vlastní marinou. Je unikátní svým moderním a pokročilým architektonickým zpracováním, které je zároveň pohodlné a funkční. Projekt byl zkolaudován na jaře a nabízí celkem 65 bytů všech velikostí s balkonem, terasou či předzahrádkou.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.