Společnost CREAM Real Estate zahájila pronájem prostor v Brně na Moravském náměstí

Hlavní stránka » Aktuality » Společnost CREAM Real Estate zahájila pronájem prostor v Brně na Moravském náměstí

Novými webovými stránkami www.moravak-brno.cz zahájila společnost CREAM Real Estate pronájem trendových kanceláří, obchodních jednotek a designové restaurace.

Nacházejí se v nově zrekonstruované multifunkční budově MORAVÁK na Moravském náměstí v Brně. Perfektní dostupnost a centrální lokalita města jsou pro budoucí nájemníky bezpochyby hlavními přednostmi budovy.

Moravák představuje osm nadzemních podlaží a jedno podzemní, ve kterém je plánován provoz restaurace. V prvním nadzemním podlaží jsou plánovány obchodní jednotky, v ostatních sedmi kanceláře. To vše na největším brněnském náměstí, které je díky velmi dobré dopravní dostupnosti skvělým místem pro schůzky a jednání.

„Jsme rádi, že můžeme představit prozatím jeden z našich největších projektů a to nejen budoucím nájemníkům, ale také veřejnosti. Naším cílem je oživení budovy, která odpovídá těm nejmodernějším standardům a budoucím nájemníkům nabídne ten největší komfort přímo v centru města. Moravské náměstí má navíc v budoucnu projít rozsáhlou rekonstrukcí a MORAVÁK se tak stane součástí místa určeného pro setkávání, pořádání významných akcí nebo trávení volného času,“ říká Martin Jarolím, ředitel společnosti CREAM Real Estate.

Multifunkční budovu MORAVÁK společnost CREAM Real Estate rozsáhle rekonstruuje od roku 2018. Ukončena bude v prosinci 2019. „V té době chceme mít budovu z velké části pronajatou, proto jsme už teď na začátku roku spustili nabídku pronájmu všech prostor,“ pokračoval Jarolím. Budoucím nájemcům společnost totiž nabízí i individuální řešení pracovního prostředí podle toho, jaké mají priority či představy o firemní kultuře. „Chceme maximálně vyjít vstříc každému zájemci, který chce být na dobré adrese s dobrým zázemím komfortu a služeb,“ uzavřel Jarolím.

Skupina CREAM je uskupení společností pod managementem uzavřeného fondu CREAM SICAV, a.s. Hlavní činností fondu a podřízených společností skupiny je vyhledávání a realizace investičních příležitosti, akvizice a restrukturalizace firem, výstavba, rekonstrukce, realitní činnost a správa nemovitostí. Skupina CREAM v současnosti spravuje více než 100 nemovitostí v 62 městech České republiky v atraktivních centrálních městských lokalitách. Vizí skupiny CREAM je stavět společensky prospěšné, úspěšné a udržitelné budovy, které pro své nájemce budou kvalitním zázemím a pro vlastníky budou představovat vysokou úroveň investiční hodnoty. Vedení společností sídlí ve Zlíně v budově 34, v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastníme a kde v současnosti probíhá urbanistická revitalizace areálu.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.