Třebíč – město s vizí

Hlavní stránka » Aktuality » Třebíč – město s vizí

Město s historií v srdci Evropy, moderní město pulzující životem uprostřed krásné čisté přírody, město se strategickou polohou pro investory a s výbornými podmínkami pro podnikání – to je Třebíč!

Na podporu a realizaci rozvojových aktivit v Třebíči vznikl incomingový projekt Třebíč žije! Na jeho webových stránkách www.trebiczije.cz naleznete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Třebíč se prezentuje díky projektovým aktivitám doma i ve světě. Realizační tým projektu dlouhodobě zpracovává podněty, které přicházejí ze strany podnikatelů i rezidentů. K dalším činnostem týmu patří aktivní vyhledávání příležitostí, prezentace regionu na veletrzích, komunikace s potenciálními investory a partnery. K jeho agendám patří i individuální pomoc nově příchozím, znalost prostředí, orientace na trhu práce a propagace města. Nejbližší připravovanou akcí je prezentace na veletrhu INTERTOOL 2016 v květnu ve Vídni.
Třebíč, druhé největší město Kraje Vysočina s téměř 40 000 obyvateli, je významným kulturním a ekonomickým centrem regionu. Podnikatelům a investorům z tuzemska i ze zahraničí poskytuje především strategicky výhodnou polohu, stále se zlepšující lokální dopravní dostupnost i napojení na dálnici, nízké ceny energií, výběr komerčních prostor za výhodné ceny, kvalifikovanou pracovní sílu, skvěle fungující hospodářskou komoru, spolupracující organizace i podporu místní samosprávy.
Město Třebíč vytváří investorům nové možnosti a dlouhodobě pracuje na konceptu vybudování nové průmyslové zóny o velikosti 8,3 ha se strategickým napojením na dálnici D1 (Praha – Brno). V roce 2017 již bude město zájemcům nabízet pozemky.
Třebíč je dobrou volbou i pro rezidenty, neboť je to klidné, bezpečné a čisté město s výbornou občanskou vybaveností, s celoroční možností sportovního vyžití i kulturním programem pro všechny věkové kategorie. Třebíč naslouchá potřebám svých obyvatel. Vedení města připravilo plán postupného zasíťování pozemků pro výstavbu rodinných i řadových domů. Do roku 2018 nabídne téměř 90 nových parcel pro individuální výstavbu.
Třebíč navštěvuje stále více turistů z tuzemska i ze zahraničí, které lákají památky UNESCO. Návštěvníci objevují další atraktivní místa, např. nově zrekonstruovanou vodárenskou věž s nádhernou vyhlídkou na město, vědeckotechnické centrum Alternátor, zámek nebo aquapark.
Třebíč je město, které intenzivně pracuje na svém rozvoji. Všechny potřebné informace o projektu Třebíč žije! a jeho aktivitách včetně kontaktů na realizační tým jsou k dispozici na webu www.trebiczije.cz
Přijeďte a poznejte město Třebíč!
PR / Foto: J. Mertl, fotografjakub­mertl.cz

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.