Trebitsch whisky míří mezi investiční elitu

Hlavní stránka » Aktuality » Trebitsch whisky míří mezi investiční elitu

Česká whisky TREBITSCH proniká z tuzemských a zahraničních barů do světa velkého byznysu. V prvním čtvrtletí letošního roku majitelé založili vlastní TREBITSCH investiční fond SICAV.

Zajištěná investice do majetku firmy
Založení vlastního investiního fondu je podle Ondřeje Chládka vyústěním úspěchů skupiny společností vystupujících pod značkou TREBITSCH old town distillery v uplynulých dvou letech: ,,Investování do lahví alkoholu je v současnosti velkým trendem. Bohužel je na trhu i hodně padělků a míra rizika je pro investory relativně vysoká. My jsme se ale vydali jinou cestou a nabízíme klientům investovat přímo do našich skladových zásob a majetku. Investoři mají svůj vklad krytý odpovídajícícm množstvím rare whisky uložené v kvalitních dubových sudech, které si navíc sami vyrábíme. Ty jsou pak umístěny v daňových skladech pod 24hodinovou kontrolou celní správy ČR."

""

TREBITSCH investiční fond SICAV, a.s. je otevřený všem kvalifikovaným investorům. Minimální vstupní investice je 1 milion korun. Při šestiletém investičním období nabízí garanci (z fondového kapitálu výkonnostních investičních akcií zakladatelů) minimálního výnosu prioritních investičních akcií ve výši 6,1 % p. a., a to i v případě nižšího zisku. Desetiletý a delší časový horizont tak představuje pro investory nebývale zajímavou příležitost zhodnocení vkladu.

Více o TREBITSCH whisky na www.ceskawhisky.cz

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.