Už máte místo pro vánoční případně novoroční večírek?

Hlavní stránka » Aktuality » Už máte místo pro vánoční případně novoroční večírek?

Ještě ne? Tak to byste si měli pospíšit! Ale jak ho najít? Pokud přemýšlíte nad večírkem pro přátele, kolegy z práce či obchodní partnery, bude pro vás asi důležité, jak zajímavý prostor a příjemná atmosféra podniku, tak vysoce kvalitní a chutná kuchyně.

CAFE ELEKTRIC, nově otevřená restaurace v Kolowratském paláci, vás nezklame.

Pojďme se podívat, na čem si restaurace zakládá a čeho byste si měli při výběru místa vždy všímat.
Lokalita je jeden z důležitých faktorů výběru. Nechcete přece, aby hosté složitě hledali místo nebo měli problém se z místa dostat v pozdních hodinách bezpečně a pohodlně domů. CAFE ELEKTRIC se nachází v samém srdci Prahy, v Kolowratském paláci na Ovocném trhu 6, hned vedle Stavovského divadla či nákupní Galerie Myslbek. Při návštěvě mohou hosté využít příjemného posezení jak v prostorách restaurace, tak i v soukromí venkovní zahrádky ve vnitrobloku.
Příběh je skvělé téma, kterým můžete otevřít konverzaci. Restaurace nese název po filmu Alexandera „Saši, Kolowrat-Krakowského, prastrýce Francescy Kolowrat (zakladatelky) Café Elektric. Kromě jeho filmové kariéry byl „Saša“ také slavný automobilový závodník. V interiéru se prolíná kombinace prvků z jeho života coby automobilového závodníka (sedačky, osvětlení či sgrafito na zdi) a motivy z filmu „Café Elektric“ (sgrafito Marlene Dietrich, rustikální zdi a stropy).
Atmosféra dělá divy. Je psychologicky dokázáno, že prostředí dokáže velmi výrazně ovlivnit naši náladu i apetit! Důležitá je skladba jídelního lístku, nabídka na baru, ale i výběr hudby. Café Elektric v tomto ohledu vzácně kombinuje atmosféru 20. let s prvky moderní doby.

Kuchyně je pestrá, aneb proti gustu žádný dišputát. Restaurace vyhoví jak milovníkům masa, vegetariánům, tak i veganům nebo lidem s bezlepkovou dietou. Jídla připravují z těch nejčerstvějších ingrediencí se zaměřením na moderní mezinárodní kuchyni.

Přesvědčte se sami a nahlédněte do menu nebo do fotogalerie na Instagramu @cafe_elektric. Pokud hledáte něco na míru, restaurace vám vyjde vstříc se sestavením originálního menu přímo pro váš večírek!
Kapacita pro všechny. Nechcete přece, aby si opozdilci neměli kam sednout, nebo museli stát frontu na drink. Café Elektric je vhodné zvolit při kapacitě akci do 150 osob.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.