V akci společnosti Rigips získejte tmel Rifino Top za 1 Kč

Hlavní stránka » Aktuality » V akci společnosti Rigips získejte tmel Rifino Top za 1 Kč

Společnost Rigips, výrobce moderního stavebního systému, nabízí odborné i laické veřejnosti nejpropracovanější internetový obchod specializovaný na prodej sádrokartonu a příslušenství.

Srdcem obchodu je přehledný kalkulátor spotřeby materiálu a ceny, který rychle spočítá, kolik sádrokartonových desek a příslušenství budete pro daný prostor potřebovat. Kalkulátor funguje i na tabletech a chytrých telefonech. Nyní navíc ke každým osmi zakoupeným sádrokartonovým deskám s technologií Activ´Air získáte 5 kg tmelu Rifino Top za 1 Kč. Akce platí až do konce února.

V e-shopu společnosti Rigips (http://www.rigips.cz/eshop/) se zorientujete velmi snadno a rychle. Přehledná horní lišta v sobě zahrnuje několik sekcí, od kalkulátoru přes prodejce až po kontaktní údaje. V sekci Kalkulátor si vyberete kategorii, pro kterou chcete spotřebu sádrokartonových desek spočítat (příčky, předstěny, podlahy, podhledy, podkroví, omítky). Po zadání celkové výměry prostoru a typu konstrukce obdržíte výpočet spotřeby sádrokartonových desek, profilů, tmelů a dalšího příslušenství včetně cenové kalkulace. Celou objednávku poté takto můžete obratem zaslat do stavebnin, které jsou zároveň i partnerem e-shopu, a budete jen čekat na termín vyzvednutí materiálu.

Technologie Activ´Air je moderní a unikátní řešení pro zkvalitnění ovzduší v interiérech. Díky speciální složce Activ´Air obsažené v sádrokartonových deskách Rigips je neutralizován formaldehyd, který se nachází všude kolem nás (v kobercích, v nábytku, v cigaretovém kouři atd). Formaldehyd může způsobovat nepříjemné zdravotní potíže, například bolesti hlavy či oslabení imunity. Technologie Activ´Air formaldehyd neutralizuje na dobu minimálně padesát let.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.