View Spořilov přináší na trh nedostatkové investiční prémiové byty

Hlavní stránka » Aktuality » View Spořilov přináší na trh nedostatkové investiční prémiové byty

Bydlení prémiového standardu jen šest minut od metra Roztyly nabízí rezidenční projekt View Spořilov. V perspektivní lokalitě Prahy 4 vznikne 68 bytových jednotek v dispozicích 1+kk až 4+kk. Výstavba bude zahájena na podzim 2018, dokončena v roce 2020. Vzhledem k mimořádné poptávce po investičních bytech LEXXUS zahajuje první předprodeje, ceny 1+kk začínají na 3 390 482 Kč.

V investičních předprodejích jsou k dispozici byty 1+kk o rozměrech 35 m2 až 42 m2. Všechny byty disponují nadstandardně velkými okny mířícími převážně do blízké zeleně, podlahovým vytápěním a vysokým interiérovým standardem prémiových projektů. Každý byt disponuje balkonem, terasou, nebo předzahrádkou. K bytům lze přikoupit garážová parkovací stání a sklepní kóji. Mimořádný důraz je kladen nejen na vysoký standard veškerých vnitřních prostor, ale také na maximální odhlučnění jednotlivých bytů a s ním spojené soukromí a pohodlí obyvatel. Společně s desetipodlažním domem vznikne také parkovací dům, jehož střecha bude sloužit jako terasa a předzahrádka pro vybrané byty.

“View Spořilov přináší možnost lukrativního investičního zhodnocení díky rostoucí ceně lokality a blízkosti centrál mnoha nadnárodních korporací. Kombinace prémiového bydlení, dopravní dostupnost a sousedství klidových zón přesně splňuje nejvyšší požadavky dlouhodobých nájemců,” říká Denisa Višňovská, partner společnosti LEXXUS. Developerem projektu je pražská společnost K&K Invest Group s.r.o. působící na trhu od roku 1990.

Základní informace o bytech v projektu View Spořilov
● 68 jednotek v prémiovém standardu. Dispozice 1+kk až 4+kk.
● Předprodeje bytů 1+kk o rozměrech 35 m2 až 42 m2 začínají na 3 390 482 Kč.
● Každý byt má balkon, terasu či předzahrádku.
● Možnost přikoupit garážové stání a sklepní kóji.
● Nadstandardně velká okna orientovaná převážně do zeleně a klidových zón.
● Prémiové vnitřní vybavení. Obklady Cerim, sanita Laufen, Hansgrohe, Riho.
● Vysoký důraz na odhlučnění a maximální soukromí obyvatel.

Výhody lokality Praha 4 – Záběhlice
▪ Plná občanská vybavenost včetně školek, škol, restaurací, lékařských zařízení, knihovny a nespočtu obchodů v nejbližším okolí.
▪ Metro Roztyly 6 minut veřejnou dopravou.
▪ Sousedství parku vybízejícího ke sportu, klidových zón a zeleně ideální pro rodinné procházky.
▪ Těsná blízkost centrál největších nadnárodních společností.
▪ Nedaleké sportovní centrum HAMR s širokou nabídkou aktivit.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.