Vynikající povrchová úprava heroal

Hlavní stránka » Aktuality » Vynikající povrchová úprava heroal

heroal představuje individuální řešení. Jako poskytovatel systémů pro opláštění budov dodává heroal výrobky s vysokou kvalitou zpracování.

Systémové výrobky jsou tak dodávány ve vysoké kvalitě a odolné vůči povětrnostním vlivům – na přání zákazníků nabízíme další rozsáhlé služby. V případě zájmu zákazníka jsou profily nebo plechy před povrchovou úpravou ohýbány nebo hraněny. Tím heroal umožňuje sladěné barevné řešení systémů.

heroal patří k nejlepším zpracovatelům lakovaných povrchů na vlastních zařízeních
Pro splnění přání investorů, architektů a projektantů a požadavků na maximální odolnost proti povětrnostním vlivům, barevnou stabilitu a dlouhou životnost spoléhá heroal na povrchovou úpravu s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům prováděnou na vlastních lakovacích zařízeních. Společnost heroal byla odborným časopisem „besser lackieren“zařazena mezi finalisty soutěže Green Awards 2013. Specialisté ocenili tímto top umístěním rozsáhlé know-how a vynikající výrobu.

Výsledek je přesvědčivý: heroal je podle společnosti GSB prvotřídním zpracovatelem povrchů. Povrchová úprava „heroal hwr“ splňuje vysoké požadavky třídy 2 na Qualicoat a vysokou kvalitu společnosti GSB International a získala rovněž pečeť jakosti GSB Seaproof a Qualicoat Seaside. Povrchy musí proto odolat zvětrávacímu testu Florida s vysokým UV zářením po dobu 36 měsíců bez jakýchkoli významných změn lesku a barvy.

Jeden systém – jedna barva
Zvláštní výzva spočívá v tom, že právě okenní a roletové systémy, které spolu úzce souvisí, vyžadují rozdílné nátěrové technologie. Společnost heroal díky své kompetenci vyvinula optimální řešení pro tuto oblast. Povrchová úprava heroal hwr pro extrudované profily je optimálně sladěna s dvouvrstvým hustým lakem pro válcované výrobky a nabízí širokou škálu barev. Kromě toho nabízí heroal povrchovou úpravu eloxováním a potahováním dekorační fólií.

Vynikající práškové lakování heroal hwr – intenzivní a trvalé barvy
Práškové lakování heroal hwr s vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům pro extrudované výrobky umožňuje dlouhodobě intenzivní barvy a výrazné efekty: od různých stupňů lesku přes struktury až po metalické barvy. Kromě vynikající stability barevných tónů, zachování lesku a odolnosti vůči povětrnostním vlivům otevírá práškové lakování rozmanité designové možnosti: Je k dispozici v téměř všech barvách RAL.

Dvouvrstvý hustý lak heroal – ochrana a intenzita barev
Pro všechny válcované výrobky používá heroal povrchovou úpravu nejvyšší kvality, dvouvrstvý hustý lak. Dvouvrstvý hustý lak chrání profily heroal a dodává jim intenzivní barvy. Povrchová úprava dvouvrstvým hustým lakem se provádí ještě před válcováním profilů. Hustý lak přesvědčí především intenzitou barvy, barevnou stálostí a obzvláště vysokou odolností proti oděru a povětrnostním vlivům.

heroal – výrobce hliníkových systémů
Jako jeden z předních výrobců hliníkových systémů společnost heroal vyvíjí a vyrábí optimálně sladěné systémy pro okna, dveře, fasády, rolety a rolovací vrata, doplněné o sklápěcí a posuvné okenice, ochranu proti hmyzu, jakož i zastřešení teras a přístřešky pro auta. Díky minimální spotřebě energie při výrobě a maximálním úsporám energie během vlastního užívání přispívají systémová řešení heroal zásadním způsobem k umožnění trvale udržitelné výstavby – spojené s nejvyšší hospodárností při zpracování systémů a se zvyšováním hodnoty budov.

Inovace, služby, design, udržitelnost
Značka heroal stojí za systémovými řešeními, která spojují inovace vycházející z praxe, prvotřídní služby a kvalitní, do každé architektury integrovatelný design, s dlouhodobou udržitelností.

Více než 800 pracovníků ve všech provozech firmy pracuje nepřetržitě na dalším zdokonalování systémů a na optimalizaci kvality služeb poskytovaných společností heroal.

Značka heroal zaručuje prvotřídní kvalitu made in Germany – certifikovanou podle normy ISO EN 9001. Produkty a systémy společnosti heroal jsou vyráběny výhradně v německých závodech firmy heroal – v sídle společnosti ve Verlu a v Hövelhofu.

Další informace naleznete na internetových stránkách: www.heroal.com

Kontaktní osoba pro tisk:
heroal – Johann Henkenjohann GmbH & Co.KG
Jennifer Kracht
Österwieher Str. 80
33415 Verl
Tel.: +49 5246 507–402
fax: +49 5246 507–355
E-mail: presse@heroal.de
jennifer.kracht@heroal.de

pr

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.