Weber je jedničkou u profesionálů v oblasti fasádních systémů

Hlavní stránka » Aktuality » Weber je jedničkou u profesionálů v oblasti fasádních systémů

Z výsledků výzkumného projektu Kvalitní stavební materiály, které zaštítila renomovaná výzkumná agentura Nielsen Admosphere vyplývá, že fasádní systémy značky Weber jsou pro řemeslníky synonymem vynikající technologie a kvality.

Kvalitu stavebních materiálů hodnotilo v 26 kategoriích přes 700 řemeslníků a zástupců stavebních či realizačních firem. Anketa probíhala v prvním čtvrtletí letošního roku.
Hodnocení kvality v kategorii Fasádní systémy se zúčastnilo 211 profesionálů z realizačních stavebních firem a řemeslníků. V různých kategoriích uváděli hodnotící profesionálové stavební materiály, s nimiž v minulém roce pracovali nejčastěji, a následně hodnotili jejich kvalitu. Poté uvedli nejkvalitnější značku materiálů v jednotlivých kategoriích.
V kategorii Fasádní systémy obhájila značka Weber již druhým rokem prvenství ve všech aspektech hodnocení: používanost, hodnocení kvality a nejhodnotnější značka v oblasti fasádních systémů.

  • Nejvíce používanou značkou fasádních systémů byl Weber s 59% používaností mezi profesionály.
  • Nejlépe hodnoceným fasádním systémem byl Weber s nejvyšším průměrným hodnocením 8,92 z maximálně 10 bodů.
  • Nejvíce profesionálů (34 %) uvedlo jako nejlepší značku fasádních systémů Weber.

Weber je tak nejlepší v oblasti fasádních systémů a zároveň získal i certifikát TOP QUALITY (značka, která od profesionálů získala výsledné průměrné hodnocení 8 a více bodů).

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.