Zaměstnanci OBERMEYER HELIKA stavěli na Vysočině maják

Hlavní stránka » Aktuality » Zaměstnanci OBERMEYER HELIKA stavěli na Vysočině maják

OBERMEYER HELIKA uspořádala firemní teambuilding v rámci kterého stavěli pracovníci v Orea Resortu Devět skal na Vysočině model majáku.

Akce se účastnilo 110 zaměstnanců OBERMEYER HELIKA a. s. a dceřiných společností ze Slovenska. Po uvítacím proslovu finančního ředitele Pavla Boše se pracovní divize rozdělily na týmy a pustily do sportování a řešení obtížných úkolů.

Architekti, projektanti, statici, odborníci na technická zařízení budov a další zaměstnanci OBERMEYER HELIKA navrhovali a stavěli v omezeném čase papírový model co nejvyššího majáku, který musel být dostatečně stabilní, aby odolal nárazům větru, a navíc unesl hořící svíčku. „Ocenil jsem nasazení a zápal svých kolegů, kteří se do tohoto technického úkolu pustili. Při zdánlivě dětské hře propojili své odborné znalosti s kreativním přístupem,“ chválil Jiří Fousek, generální ředitel OBERMEYER HELIKA a.s.

Připraven byl také bohatý sportovní program. Účastníci si zahráli tenis, beach volejbal i paintball, někteří vyrazili na kola či na skály v okolí. Kdo si chtěl odpočinout od sportovních aktivit, věnoval se vybarvování obří antistresové omalovánky s motivy staveb, na nichž se OBERMEYER HELIKA podílela. „Věřím, že tato naše pravidelná neformální setkání přispívají k přátelskému prostředí ve firmě. Navíc poskytují prostor k pracovním diskusím a nalezení zdánlivě neobvyklých řešení našich pracovních úkolů,“ dodal Jiří Fousek.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.