Židle Melody hvězdou večera

Hlavní stránka » Aktuality » Židle Melody hvězdou večera

Česká společnost LD seating z Boskovic, která vyrábí kancelářský nábytek, se může pochlubit obchodními úspěchy doma i v zahraničí.

Sídlo společnosti, která působí i na Slovensku, je nedaleko Brna. Vzhledem k rozvíjejícím se obchodním aktivitám se ukázalo jako nezbytné, zřídit reprezentativní prostory dostupné pro náročné klienty v centru hlavního města. Před více než rokem padlo rozhodnutí přemístit showroom ze Stodůlek na Rohanské nábřeží do pražského Karlína.

Zde se také ve středu 23. listopadu uskutečnila pražská premiéra kancelářské židle s moderním designem pod označením Melody. Na setkání přijalo pozvání mnoho obchodních partnerů převážně developerů, architektů, designérů či facility manažerů. Návštěvníky přivítala ředitelka společnosti Jitka Hurábová, která krátce seznámila přítomné s historií čistě české rodinné společnosti založené v roce 1993 a zároveň nastínila další plány rozvoje této progresivní firmy. Přítomným poté představila modelovou řadu Melody. Tato kancelářská židle svými parametry může směle konkurovat světovým značkám a snese vysoké nároky současných trendů moderního kancelářského vybavení.
Moderátorem celého večera byl šéfredaktor v odborných kruzích známého měsíčníku Development News Arnošt Wagner. O pohodu a dobrou náladu se v rytmu jazzu a swingu staralo hudební těleso pod vedením Petra Kroutila z Vintage orchestra. Hosté mohli ochutnat kvalitní vína z vinařství Vinselekt Michlovský, výborné pivo čepoval soukromý pivovar z Dobřichovic MMX a voňavou kávu nabízelo Nespresso. O gastronomickou stránku se perfektně postaral InCatering, pod profesionálním dohledem Jiřího Šrámka.

Na závěr příjemného večera předala majitelka LD seating Jitka Hurábová vylosovaným šťastlivcům k jejich neskrývané radosti tři designové kancelářské židle Everyday.

Mnozí hosté byli příjemně překvapeni moderním showroomem a pestrou škálou nabízených designových modelů sedacího nábytku. Podobné akce představující tuzemské společnosti, které jsou schopny obstát v dravé konkurenci a být úspěšné i na trzích za hranicemi ČR, mají pozitivní dopad na vývoj české ekonomiky.

Akce se konala ve spolupráci se společností WPevent, vydavatelem časopisů Development News, Beverage&Gastronomy a Facility Manager.

red.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.